Blog

Yazılı Tercüme

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Yazılı TercümeTurkey Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri olarak birçok dilde ve birçok alanda yazılı tercüme hizmeti vermekteyiz.

Yazılı Tercüme işlemleriniz:

Üniversitelerin Mütercim Tercümanlık bölümlerden mezun olmuş,

Üniversitelerin ilgili “Dil Bilimi” veya “Dil ve Edebiyat” Bölümlerinden mezun olmuş,

Anadili ilgili dil olan veya %100 ilgili dilde Eğitim veren üniversitelerde lisans, yüksek lisans veya doktorasını tamamlamış tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.Hukuki tercüme, Tıbbi tercüme, Bilgisayar ve Bilişim Teknolojileri tercümesi, Patent tercümesi, Yapı ve inşaat tercümesi gibi alan uzmanlığı veya alan terimlerine hakimiyet gerektiren teknik tercüme işlemleri

İlgili alanda ilgili dilde eğitim görmüş tercümanlar,

İlgili alanda faaliyet gösteren kuruluşlarda çalışmış Mütercim Tercümanlar,

İlgili alan terminolojisine hakim deneyimli Mütercim Tercümanlar tarafından tercüme edilmektedir.

Tercümanlar tarafından hedef dile tercüme edilen belgeleriniz, orijinal belgenin biçimine uygun olarak düzenlenmektedir.

Tercüme ve düzenlenme işlemleri tamamlanan belgeleriniz kontrol ve son okuma işlemleri tamamlandıktan sonra tarafınıza teslim edilmektedir.

Ankara Tercüme Bürosu olarak faaliyet göstermeye başlayan Turkey Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tüm Türkiye’ye ve bir çok Ülkeye hizmet vermektedir.

Web yerelleştirme hizmetimiz kapsamında web sayfanızın belirlediğiniz içeriğini deneyimli tercümanlarımız ile istediğiniz dile tercüme ederek hedef kitlenize ulaşmanıza ve hedeflediğiniz mesajı doğru ve net bir şekilde vermenize yardımcı olabiliriz. Web Sitesi Tercüme Hizmetimizin detayları için tıklayınız.

Hemen teklif isteyin!

Yürüttüğümüz tüm süreçlerde uygun maliyetli, hızlı ve zamanında teslimat yapabilmek maksadıyla uygun altyapı kullanmaya gayret gösteriyoruz. Bugüne kadar göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayıştan dolayı teşekkür ederiz. Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek güncel duyuru ve etkinliklerimizden haberdar olabilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]