Blog

Web Sitesi Tercüme

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Web Sitesi TercümeProfesyonel web sitesi tercüme desteği için doğru adrestesiniz!

Web sitesi tercüme alanında güçlü referanslara sahip uzman tercüman ekibi aracılığıyla onlarca farklı dilde internet sitesi çeviri desteği sağlıyoruz. Web Yerelleştirme aklınıza takılan her şeyi Müşteri Danışmanlarımız anında sorabilir, destek almak için iletişim bilgilerini kullanarak bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Anahtar Teslim Web Sitesi Çevirisi

Web Sitenizin altyapısı WordPress, Joomla, OpenCart, Drupal vb. içerik yönetim sistemi olabilir. Yada html veya özel bir panel aracılığı ile yönetilen bir sistem olabilir. Tercüme bürosu ekibimizde uzman web tasarım ve yerelleştirme personeli bulunmaktadır. Dolayısıyla sadece tercüme süreçlerinde değil aynı zamanda yeni dildeki sitenizin anahtar teslimi aşamasında da destek sağlıyoruz. Dilerseniz sadece tercüme yapalım, dilerseniz sitenizin her tercümesini hem de yeni dile entegrasyonunu sağlayalım.

Tüm Dillerde Web Yerelleştirme Hizmeti

İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Rusça, Arapça ve dünya üzerinde kullanılan diğer tüm dillerde web sitesi çevirisi yapan Turkey Tercüme Bürosu, nitelikli tercüman ekibi ve kaliteli hizmet anlayışıyla öne çıkıyor. Söz konusu sektörü iyi tanıyan yeminli çevirmenler, deneyimli editör ve süreç takip ekibi aracılığıyla kusursuz tercüme hizmeti sağlıyor.

Özellikle sanal platformların her anlamda önem kazandığı son yıllarda bireysel ve kurumsal anlamda web sitesi tercüme ihtiyacı hızla artıyor. Farklı pazarlara açılmayı hedefleyen şirketler internet sitelerini farklı dillere tercüme ettirmek istiyorlar. Web sayfası tercüme işlemi, bahsi geçen dile çevirinin yanında tasarım, düzenleme ve yayına uygun biçime getirme gibi aşamaları da içeriyor.

Herhangi bir dilde tercüme edilmesini istediğiniz web sayfasına dair bağlantı bilgisini ekibimize gönderin. Tüm tercüme ve kontrol süreçlerini kısa bir sürede tamamlayarak web sitenizi tercüme edilmiş biçimde size teslim edelim. Böylece web sayfası çeviri hizmetini, en kaliteli, eksiksiz, hatasız ve kısa sürede alma şansına erişin.

Web Sitesi Tercüme Fiyatları

Web sayfası tercüme ücreti belirlenirken kaynak-hedef dil, içerik, metin uzunluğu, teslim süresi ve eğer varsa özel istekler, başlıca kriterler arasında yer alır. Bunlar üzerinden belirlenen en uygun ücret tarafınıza iletilir ve işlemler en kısa sürede tamamlanır.

Bir web sayfasının tercüme edilmesi ortalama ne kadar zamanda tamamlanır sorusuna cevap vermek için her şeyden önce söz konusu web sayfası ayrıntılı olarak incelenmeli ve kaynak-hedef dil bilgisi edinilmelidir. Bu doğrultuda olabilecek en kısa sürede talep ettiğiniz tercüme hizmeti, uzman yeminli çevirmenler aracılığı ile gerçekleştirilip tüm diğer onay aşamalarından geçerek size teslim edilir.

Web sayfası tercüme desteği için kalite, hız, uygun fiyat arayışındaysanız Turkey Tercüme sizin için en doğru adres olacaktır. Dünyanın her noktasından bize ulaşabilir, her türlü soruyu sorabilir, detaylı bilgi ve teklif alabilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]