Doğum Belgesi Tercüme

Doğum Belgesi Tercüme

Turkey Tercüme, birçok resmi nitelik taşıyan belgeyi olduğu gibi doğum belgesi tercüme hizmetleri de veriyor.

Doğum belgesi, dünyaya gelen çocukların doğduğunu resmi olarak gösteren belgedir. Bir çocuk doğduktan sonra yasal olarak mutlaka nüfus kütüğüne kayıt edilmesi gerekiyor. Doğum belgesi içerisinde bebekle ilgili bilgiler yer alır.

Başka ülkelerde evlenme, oturma izni alma gibi hususlarda doğum belgesi gerekiyor. İl ya da ilçe müdürlüklerine gidilerek ücretsiz olarak doğum belgesi alınır. Yurtdışında yaşayanlar doğum belgesini konsolosluk ya da büyükelçiliklerden alabilir. Doğum belgesi yurtdışında kullanılacaksa apostilli doğum belgesi şeklinde düzenlenmesi gerekiyor. Yurt dışına çıkmak isteyen kişiler mutlaka doğum belgesini tercüme ettirmelidir.

Noter Onaylı Doğum Belgesi Tercümesi

Yurt dışında kullanılmak üzere hazırlanan doğum belgesi tercümesi, yeminli tercümanlar tarafından hazırlanmaktadır. Yeminli tercümanlar doğum belgesini tercüme ettikten sonra noter onayı sunarlar. Noter tarafından tasdiklendikten sonra kaymakam ya da valiliklerde apostillenir. Apostil onayı da alan doğum belgesi tercüme belgesi, yurt dışına giderken istenen belgelerin içerisine koyulur.

Doğum belgesinde kişiye ait özlük bilgileri yer alır. Doğum belgesinin içerisindeki özlük bilgiler, noter doğum belgesi tercümesi sayesinde resmi kurumlara ibraz ettirilir. Aynı zamanda doğum belgesinin içerisinde yer alan özlük bilgilerin kesinlikle tercüman ve kontrolü sağlayan ekip dışında paylaşılmaması gerekiyor.

Çok dilli ve uluslararası niteliğe sahip olan doğum belgesindeki bilgilerin doğru olup olmadığı tespit edilip sonrasında tercüme işlemine başlanır. Bilgilerdeki ufak bir yanlışlık başvurunun reddedilmesine neden olabilir. Bundan dolayı tercüman mutlaka tercümeye başlamadan önce müşteriden bilgilerin doğruluğunu kontrol etmesini ister. Aynı şekilde doğum belgesi tercüme edildikten sonra da hem büromuzun özel kontrol ekibi hem de müşteri tarafından kontrol edilir. Belge detaylı kontrol edildikten sonra noter ve apostil onayına gönderilir.

En Yakın ve Kaliteli Doğum Belgesi Tercüme Bürosu

Doğum belgesi tercümesi için en yakın ve kaliteli tercümanlık bürosu arayışı içerisinde olanlar Turkey Tercüme ile iletişime geçebilir. Ayrıca büromuz, uygun fiyat garantisiyle doğum belgelerinin tercümesini gerçekleştiriyor.

Müşteriyle anlaşılan zaman zarfı içerisinde tercüme işlemleri gerçekleştirilerek teslim edilir. Doğum belgesi tercüme fiyatları, tercümenin sayfa sayısı ve kaynak dille hedef dile göre değişkenlik gösteriyor. Tercümanlık büromuz yalnızca Ankara’da yaşayan insanlara hizmet vermiyor. Türkiye’nin birçok yerindeki insanlarında doğum belgelerini tercüme ediyor. Büromuza gelmeden WhatsApp, mail gibi iletişim noktalarından doğum belgesini gönderebilirsiniz.

Doğum belgesi tercümesi, resmi belge olma özelliği taşıdığı için yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilmelidir. Normal bir tercüman tarafından tüm kurallara uyularak tercüme edilse dahi belge resmi nitelik taşımaz. Dolayısıyla kurumlar tarafından da reddedilir. Bu sebeple doğum belgelerinin tercümesi için mutlaka noter onaylı tercümanlık bürolarıyla anlaşılmalıdır. Turkey Tercüme ile irtibata geçerek doğum belgesi tercümesi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Blog

Doğum Belgesi Tercüme

dogumbelgesi

[vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1684752577122{margin-bottom: 30px !important;}”]

Doğum belgesi tercüme ihtiyacı için en doğru ve güvenilir adrestesiniz.

[/vc_column_text][vc_column_text]

Doğum Belgesi TercümeDoğum belgesi tercüme taleplerinizi kaliteli hizmet, uygun fiyat, hizmet öncesi ve sonrası sınırsız destek ayrıcalığı ile karşılıyoruz. Gerek uzmanlık alanı gerekse dil hakimiyeti bakımından belli standartların üzerinde kariyer sergileyen, alanının en iyisi yeminli tercüman kadromuz aracılığı ile size her anlamda sorunsuz çeviri desteği sağlıyoruz.

Başta İngilizce Tercüme, Almanca, Fransızca, Rusça, İtalyanca, İspanyolca, Arapça olmak üzere her dilde yeminli doğum belgesi tercüme taleplerinizi Ankara’da faaliyet gösteren Turkey Tercüme Bürosu sayesinde kısa sürede, eksiksiz bir şekilde teslim alabilirsiniz. Dünyanın neresinde yaşıyor olursanız olun; Turkey Tercüme, çevirisinin yapılmasını istediğiniz belgeleri internet üzerinden kolaylıkla sizden alarak yine aynı yollarla en kısa sürede teslim ediyor. Bu anlamda sizi zaman ve enerji kaybından kurtarmayı başarıyor.

Doğum Belgesi Nedir?

Bir kişinin doğumunu resmi olarak belgeleyen evraka doğum belgesi ismi verilir. Farklı resmi kurumlara yapacağınız başvurular esnasında sizden doğum belgesi tercümesi talep edilebilir.

Vatandaşlık, sosyal yardım ve ehliyet başvurusu gibi işlemler sırasında sizden yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilmiş doğum belgesi çevirisi istenebilir. Farklı resmi kurumlara çeşitli amaçlarla yapacağınız başvurular için sizden istenen doğum belgesi tercümesi, sonradan problem yaşanmaması adına, tecrübeli tercüme büroları ve uzman yeminli ve noter onaylı tercüman ekibi tarafından gerçekleştirilmelidir.

Doğum Belgesi Çevirisi

Kızılay’da faaliyet gösteren Turkey Tercüme Bürosu, gerek yeminli tercüman ağının kalitesi, gerekse titiz, özenli ve hızlı çalışma prensibiyle fark yaratıyor. Doğum belgesi çevirisi için evrakınızı gönül rahatlığı ile teslim edebileceğiniz ve kısa süre içinde problemsiz bir biçimde teslim alabileceğiniz nadir tercüme büroları arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Her türlü sorunuzu bizimle iletişime geçerek rahatlıkla sorabilirsiniz.

Doğum belgesi tercüme ücreti, evrak içeriği, uzunluğu, dili ve teslim süresi gibi unsurlar değerlendirilerek belirlenir. Konuyla ilgili en net bilgiye bizimle ofisimizden ya da telefon aracılığı ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

Doğum belgesi tercüme süresi, yine dil, uzunluk gibi belge özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Ancak Ankara Tercüme Bürosu olarak en kaliteli hizmeti en hızlı biçimde sunduğumuzu vurgulamak isteriz.

Uzmanlığı, kaliteyi, uygun fiyatı ve her an ulaşılabilir olmayı önemseyen Turkey Tercüme’ye elden, posta, mail ya da whatsapp aracılığı ile ulaştırdığınız belgelerin istediğiniz dile çevirisi çok kısa bir süre içinde tamamlanarak aynı yollardan size teslim edilir. Profesyonel yeminli tercüman kadromuz ve hizmet öncesi ve sonrası destek ekibimizle tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için her an yanınızdayız.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]