Blog

Bekarlık Belgesi Tercüme

[vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1684751730012{margin-bottom: 30px !important;}”]

Dünyanın her yerinden, en güvenilir ve hızlı bekarlık belgesi tercüme hizmeti için bizden destek alabilirsiniz.

[/vc_column_text][vc_column_text]

Bekarlık Belgesi TercümeFarklı dillerde bekarlık belgesi tercüme ihtiyaçlarınız yeminli ve noter onaylı çeviride profesyonelliğini kanıtlamış, tecrübeli tercüman kadromuz aracılığıyla karşılanıyor. Konuyla ilgili tüm sorularınızı bizi arayarak sorabilir, ayrıntılı bilgi ve danışmanlık almak için bize 7/24 ulaşabilirsiniz. 

Dünya üzerinde konuşulan tüm dillerde ve her konuda yeminli tercüme hizmeti veren Turkey Tercüme Bürosu, evlilik başvuruları için istenen bekarlık belgesi çevirisini eksiksiz, hatasız, hızlı teslim ve uygun fiyat avantajıyla size ulaştırıyor. Bunun için bekarlık belgenizi elden, kargoyla ya da internet üzerinden bize ulaştırmanız yeterli.

Bekarlık Belgesi Nedir? Evlenme Ehliyeti Belgesi Nedir? Bekarlık Belgesi Nereden Alınır?

Kişinin resmi otoriteler nezdinde bekar olduğunu ispatlayan, herhangi bir evlilik kaydının bulunup bulunmadığını ortaya döken belgeye bekarlık belgesi adı verilir. Kişi, yaşadığı ülkede bağlı bulunduğu nüfus müdürlüklerinden söz konusu belgeyi temin edebilir. Evlenme başvuruları esnasında, çiftlerden herhangi birinin yabancı uyruklu olması durumunda, nikah dairesi tarafından istenen evraklar arasında bekarlık belgesi (evlenme ehliyet belgesi) de yer alır. Belge hangi ülkedeki nikah dairesine teslim edilecekse o ülkenin dilinde bekarlık belgesi tercümesi yapılması gerekir. Ayrıca tercümesi tamamlanan belgeler için apostil onayı da talep edilebilmektedir. Bu kapsamda herhangi bir sorunla karşılaşmamak için, belgelerinizi ibraz edeceğinizi kuruma apostil ve noter onayı talep edip etmediklerini sormanızda fayda bulunmaktadır. Nikah daireleri tarafından talep edilen bekarlık belgesi (evlenme ehliyeti belgesi), yabancı uyruklu kişinin bağlı olduğu ülkeden temin edilir. İlgili nikah dairesinin isteğine göre yeminli, noter onaylı çeviri ve apostil onayı da yapılması gerekir.

Evlenme Ehliyet Belgesi Çevirisi

Ankara Tercüme Bürosu olarak, özellikle bekarlık belgesi çevirisi gibi hassas tercüme hizmetlerinde yapılacak en küçük hataların bile büyük problemlere yol açabileceğinin farkındayız. Bu nedenle tercümeye dair tüm süreçleri, alanında ve çeviri yaptığı dilde uzman yeminli tercüman ekibimiz aracılığıyla, büyük bir dikkat ve titizlikle gerçekleştiriyor, gerekli mercilerden gerekli onayları usulüne uygun bir şekilde alıyor ve müşterilerimize sorunsuz bir tercüme teslim ediyoruz.

Bekarlık Belgesi Tercüme Fiyatları Ne Kadar?

Evrak çevirisinde kullanılacak kaynak ve hedef dil, karakter sayısı, istenen tasdikler ve teslim zamanı gibi konular bekarlık belgesi ücreti için değerlendirilen kriterler arasında yer alır. Turkey Tercüme’nin kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikası ile her türlü tercüme desteğini bütçe dostu fiyatlarla kolaylıkla alabilirsiniz.

Yeminli ve noter onaylı çevirisini talep ettiğiniz bekarlık belgesi, tercüme diline, uzunluğuna ve mevcut iş yoğunluğuna göre farklı sürelerde teslim edilebilir. Süre ve fiyatla ilgili net ve en güncel bilgiye ulaşmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ankara Tercüme Bürosu, alanında uzman yeminli ve noter onaylı tercüman ekibi ile en kaliteli tercümeyi, sorunsuz biçimde ve en kısa sürede size teslim ediyor. Bizimle her türlü iletişimi, iletişim numaralarımızı kullanarak, 7 / 24 eposta ve whatsapp üzerinden ya da ofisimizde misafir olarak sağlayabilirsiniz.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]