Blog

Adli Sicil Kaydı Tercüme

[vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1684751151820{margin-bottom: 30px !important;}”]

Adli sicil belgesi çevirileriniz için şimdi iletişime geçin; kaliteli hizmeti rekabetçi fiyatlara almanın avantajını yaşayın.

[/vc_column_text][vc_column_text]Adli Sicil Kaydı TercümeDünyada kullanılan her dilde sabıka kaydı çeviri hizmeti veren uzman yeminli tercüman ağımız aracılığıyla size yüksek kalitede hizmeti en uygun fiyatlara sağlıyoruz. Hukuk alanında ihtisas sahibi, tecrübeli ve yetkin yeminli tercüman ekibimiz, İngilizce’den Almanca’ya, Arapça’dan Rusça’ya, Portekizce’den İsveççe’ye kadar tüm kaynak ve hedef dillerde size nitelikli çeviri hizmeti veriyor.  Adli sicil kaydı tercüme ve diğer tüm hukuki tercüme ihtiyaçlarınız için bizi hemen arayın. 

Adli Sicil Kaydı Nedir? Adli Sicil Kaydı Sorgulaması Nasıl Yapılır? Adli Sicil Belgesi Nereden Alınır?

Kişilerin haklarında kesinleşmiş cezaların, mahkumiyet kayıtlarının yer aldığı evraka adli sicil kaydı, diğer bir adıyla sabıka kaydı denir. Hayatınızın pek çok evresinde ihtiyaç duyabileceğiniz adli sicil kaydı tercümesi de farklı kurumlar tarafından bazı başvurular esnasında talep edilebilir.


Farklı amaçlar için ilgili resmi kurumlara yapmak istediğiniz başvurular sırasında sabıka kaydı tercümesi istenebilir. Genellikle noter onaylı ya da apostil onaylı tercüme yapılmış şekliyle talep edilen bu belgeler, hukuki yetkinliği tam, yeminli tercümanlar tarafından hazırlanmalıdır.

Adli sicil kaydı belgesi, internet üzerinden e-devlet uygulamasını kullanarak ya da adli mercilere başvurarak temin edilebilir. Eğer evrakı teslim edeceğiniz birim, noter onaylı sabıka kaydı tercümesi talep ediyorsa belgeyi profesyonel bir yeminli tercüme bürosuna ulaştırmanız yararınıza olur. Zira tercüme sektörünün riskli alanlarından birini oluşturan hukuki tercümelerde meydana gelebilecek küçük yanlışlıklar, kişilerin veya kurumların büyük maddi ve manevi zararlar görmesine yol açabilir.

Adli Sicil Belgesi Tercümesi

Ankara’da faaliyet gösteren ve fakat hizmet ağı tüm dünyayı kapsayan Turkey Tercüme Bürosu, alan ve dil hakimiyeti yüksek yeminli çevirmen kadrosu, profesyonel editör ve yönetici ekibi, ileri teknolojiye sahip alt yapısı ve etik değerlere saygılı çalışma prensibiyle hep bir adım önde olmayı başarıyor. Hızlı ve uygun tercümenin adresi Kızılay Tercüme Bürosu, tercüme alanı ne olursa olsun gizlilik ilkelerine riayet ederek güvenilir bir kurum olma özelliği taşıyor.

Adli Sicil Kaydı Çevirisi Fiyatları

Adli sicil kaydı tercüme fiyatı ile ilgili en net ve güncel bilgiye ulaşmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Çevirisini istediğiniz evrakın noter onayı, apostil onayı gibi tasdik işlemlerine tabi tutulup tutulmayacağı, ne kadar sürede tamamlanması gerektiği gibi bilgileri bizimle paylaştığınızda size en uygun fiyatı anında verebiliriz.

Yeminli, noter onaylı adli sicil belgesi çevirisi en kısa sürede tamamlanarak size teslim edilir. Ayrıntılı bilgi için bize ulaşın.

Turkey Tercüme’ye telefon, e-mail, whatsapp üzerinden ulaşabilir ya da ofisimize uğrayarak yüz yüze iletişime geçebilirsiniz. Sormak istediğiniz her türlü soru, almak istediğiniz danışmanlık desteği, hizmet ve teklif için bizi vakit kaybetmeden arayın.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]