Blog

Tapu Tercüme

taputercume

[vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1684931061090{margin-bottom: 30px !important;}”]

Yazılı ve Sözlü Tapu tercüme hizmeti için; aradığınız güvenilir ve hızlı çeviri desteği!

[/vc_column_text][vc_column_text]Sahip olduğunuz gayrimenkuller ve Tapu Dairesindeki sözlü çeviri için ortaya çıkan tapu çeviri ihtiyaçlarınız, sektörel bilgisi yüksek ve bu alanda tecrübeli yeminli tercüman ekibimiz tarafından karşılanıyor. Tapu tercüme konusunda sormak istediğiniz her şey için bize ulaşabilirsiniz. 


Tapu TercümeOsmanlıca tapu tercüme başta olmak üzere Almanca, Fransızca, Rusça ve İngilizce çeviri gibi onlarca farklı dilde tapu çeviri hizmeti sağlayan Turkey Tercüme Bürosu, bu alandaki tüm ihtiyaçlarınıza profesyonel anlamda yanıt veriyorNoter onaylı tercüme konusunda dünyanın her noktasına ayrıcalıklı ve avantajlı destek sağlayan Ankara Tercüme Bürosu, talep ettiğiniz tapu sözleşme çevirilerini, farklı ülkelerde geçerli olan eşya hukukuna uygun ve anlaşılır biçimde gerçekleştiriyor.

Söz konusu bir gayrimenkulün belirli bir kişiye devrini içeren, eşya hukukunda kendine yer bulan sözleşmeye tapu senedi adı verilir. Kişi ve kurumların mağdur edilmemesi bakımından tapu tercüme işlemlerinin bu alanda profesyonelleşmiş kişilerce yapılmasının önemi hayli büyüktür. Farklı ticari faaliyetler kapsamında, vize başvuruları için, yurtdışı eğitim, vatandaşlık işlemleri sırasında ya da başka bazı amaçlarla kişi ve kurumlardan tapu belgesi tercümesi talep edilebilir. Bu özel çeviri işlemini, hukuka uygun biçimde hatasız olarak yapabilecek yeminli tercümanlar, kendini kanıtlamış profesyonel çeviri büroları aracılığıyla bulunabilir.

Tapu Çevirisi

Çeşitli resmi kurumlar tarafından talep edilen tapu senedi çevirisi ile ilgili desteği bu alanda yeterliliğe sahip, tecrübesi ve referanslarıyla öne çıkan güvenilir yeminli çevirmenler ve tercüme bürosu vasıtasıyla almanız mümkün. Sektörde uzun yıllara dayanan tecrübesi, bilgi birikimi ve fark yaratan hizmet anlayışıyla öne çıkan Kızılay Tercüme Bürosu, diğer konularda olduğu gibi tapu tercümesi konusunda da dair her türlü danışmanlığı ve hizmeti size sağlayabilir. Sizinle paylaştığımız iletişim bilgilerini kullanarak bize 7 gün 24 saat ulaşabilir, sorularınıza net ve tatmin edici yanıtlar alabilirsiniz.

Tapu Tercüme Fiyatı

Tapu tercüme ücretini belirleyen unsurlar arasında başlıcalarını; çeviri dili, belge ve karakter sayısı ile teslim süresi oluşturur. Belirlenen çeviri ücretinin, Turkey Tercüme’nin her alanda geçerli kıldığı uygun fiyat politikasına uygun bir nitelik taşıması ise mutlaktır. Yine de ayrıntılı ücret bilgisini uzman ekibimizle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Yeminli tercümesini gerçekleştirmek istediğiniz tapu senedinin istediğiniz dile çeviri süresi öğrenmek için bizi arayın. Belge kapsamının yanı sıra talep edilen noter ve apostil onayı gibi özel tasdiklerle ilgili ayrıntıların da etkisi olabilmektedir.

Tapuda Yeminli Tercüman – Sözlü Tercüme

Turkey Tercüme Bürosunun nitelikli ve yeminli tercüman ekibi sayesinde kusursuz tapu çeviri desteğine en hızlı biçimde ve en uygun ücret karşılığında ulaşabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, elinizdeki belgeyi bize elden, kargo, e-mail ya da whatsapp vasıtasıyla en kısa sürede ulaştırmaktan ibaret. Diğer detaylarla ilgili bizi her zaman arayabilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]