Blog

Medikal Tercüme

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Medikal TercümeSağlık alanına dahil olan her türlü Medikal Tercüme ihtiyaçlarınıza profesyonel ve uygun fiyatlı çözümler sunmak için buradayız!

Medikal alanda ihtisas yapmış deneyimli yeminli tercüman ekibimiz, size aradığınız güvenilir medikal tercüme hizmetini sağlıyor. Medikal tercüme gerektiren evraklar (kılavuzlar, uygunluk belgeleri vb.) deneyimli tercümanlarımız tarafından tercüme edilmektedir. Ankara, Kızılay‘dan tüm Türkiye’ye hizmet veren Yeminli Tercüme Bürosu olarak “medikal çeviri” alanındaki tüm tercümanlarımız tıbbi terminolojiye hakim ve alanında uzmanlaşmıştır.

Hastanelere, ilaç firmalarına ve tıbbi malzeme üreticilerine tüm dünya dillerinde yazılı ve sözlü tercüme hizmeti sunulmaktadır. Ankara, Kızılay’dan tüm Türkiye’ye hizmet veren Yeminli Tercüme Bürosu olarak “medikal çeviri” alanındaki tüm tercümanlarımız ilgili terminolojiye hakim, tıbbi jargona aşinadır. Medikal tercüme süreçleri, diğer süreçlerden bağımsız olarak sadece tercüme yeteneklerin değil, aynı zamanda sektör hakkında da birikimli olmayı gerektirmektedir.

Tercüme hizmetlerimiz dahilinde, ilaç prospektüs tercümesi, medikal cihaz kullanım kılavuzları tercümesi, hasta hikayesi tercümesi, tahlil-sonuç tercümesi, akademik tercüme, ilaç patent tercümesi, sağlık raporları tercümesi, tıbbi makale tercümesi gibi belgelerin tercümesi yapılmaktadır. Kurumsal anlayışın bir sonucu olarak yapılan tüm tercümeleri belirli bir plan dahilinde kontrol mekanizmalarından geçirerek sonuçlandırıyoruz.

Tıbbi – Medikal Çeviri

Medikal tercüme; sağlık sektörü kapsamına giren her türlü evrağın bir dilden farklı bir dile tercüme edilme işlemidir. Genellikle yurt dışı piyasalarının gerektirdiği bazı medikal çeviri belgeleri için tercümeye ek olarak noter tasdiki ve apostil onayı da istenebilmektedir. Profesyonel ve ağlık çevirileri konusunda kendini kanıtlamış bir tercüme bürosundan destek almanızda fayda bulunmaktadır.

Başta hastaneler olmak üzere, medikal üretim ve ticaret yapan şirketler, sağlık merkezleri gibi sağlık sektörü ile ilintili çok sayıda kurum ve kuruluş dönem dönem medikal tercüme desteği talep edebilir. Ürün tanıtımları, çeşitli medikal ürünlerin kullanım kılavuzları, teknik şartnameler, medikal çeviri kapsamına giren belgeler arasında yer alır.

Medikal Tercüme Fiyatları

Tıbbi Tercüme ücretlerinin hesaplanması bir çok etkene bağlıdır. Belgenin karakter hacmi, dil, uzmanlık alanı vb parametrelere ve zaman hesaplamasına dayanarak fiyatlandırma süreçlerimiz tamamlanmaktadır. Bilgi güvenliği ve gizlilik ilkelerimiz sonucu yürütülen tüm süreçler talepleriniz ölçüsünde gizli tutulmaktadır. Tüm medikal çeviri işlemlerinizi Ankara’ya gelmenize gerek kalmadan, onay süreçlerini adınıza takip ederek sonuçlandırıyor ve istediğiniz kanalla teslimatını sağlıyoruz.

A’dan Z’ye tüm tercüme dallarında güven veren hizmet yapısı, her anlamda profesyonel ve etik çalışma anlayışıyla Ankara Tercüme Bürosu, medikal çeviri ihtiyaçlarınız konusunda gözü kapalı işbirliği yapabileceğiniz bir kurum olma özelliği taşır. Konuyla ilgili tüm sorularınızı sormak, ayrıntılı bilgi ve teklif almak için iletişim bilgilerimizi kullanarak bize hemen ulaşın.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]