Blog

Arnavutça Tercüme

[vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1684233506984{margin-bottom: 50px !important;}”]

Arnavutça tercüme işlemleriniz; Üniversitelerin Mütercim Tercümanlık bölümlerden mezun olmuş,
Üniversitelerin Dil Bölümlerinden mezun olmuş,
Anadili Arnavutça olan ve %100 Arnavutça Eğitim veren üniversitelerde lisans, yüksek lisans veya doktorasını tamamlamış Arnavutça Yeminli Mütercim Tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Hemen Teklif İsteyin!

[/vc_column_text][vc_column_text css=”.vc_custom_1684226648170{margin-bottom: 10px !important;}”]Arnavutça TercümeHukuki tercüme, Tıbbi tercüme, Bilgisayar ve Bilişim Teknolojileri tercümesi, Patent tercümesi, Yapı ve inşaat tercümesi gibi alan uzmanlığı veya alan terimlerine hakimiyet gerektiren teknik tercüme işlemleri

İlgili alanda Arnavutça eğitim görmüş tercümanlar,

İlgili alanda faaliyet gösteren kuruluşlarda çalışmış Arnavutça Mütercim Tercümanlar,

İlgili alan terminolojisine hakim deneyimli Arnavutça Mütercim Tercümanlar tarafından tercüme edilmektedir.

Arnavutça Türkçe çeviri ve Türkçe Arnavutça çeviri yapılan belgelerinizin Ankara’da Noter Onay, Apostil Onay,  Konsolosluk Onay veya ilgili Bakanlık Onay işlemleri Turkey Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından adınıza ücretsiz olarak yürütülebilir.

Yeminli Tercüman Onaylı, Noter Onaylı Arnavutça Tercüme, Apostil Onaylı, Konsolosluk Onaylı Arnavutça Tercüme veya ilgili Bakanlık Onaylı tercüme edilmiş belge ve dokümanlarınız kurye,kargo veya posta ile firmanıza teslim edilebilir.

Turkey Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından Ankara dışına da hizmet verilmektedir. Tercüme edilmiş onaylı belgeleriniz İstanbul, İzmir, Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin ve Dünyanın her yerine kargo veya posta gönderilebilir.

Tüm belgelerinizin Arnavutça Noter Onaylı Yeminli Tercümelerini yapmaktayız. Deneyimli tercüman kadromuz tarafından tercümesi yapılan belgelerinizin Arnavutça Noter Onay İşlemleri Kızılay – Ankara noterlerinde yapılmaktadır. Kızılay Noter Onaylı Arnavutça Tercüme işlemleriniz için ister Karanfil Sokaktaki ofisimizi ziyaret edin isterseniz evrak alışverişini kargo yada elektronik ortamdan yapalım.

Yurt dışında gerekli işlemleri görecek olarak tercüme evraklarının uluslararası geçerlilik kazanması amacıyla apostil onaylarının yapılması zorunludur. Bu sebeple tüm apostil süreçlerinin takibi ve sonuçlandırılması tarafımızdan yapılmaktadır. Apostil Onay süreci “Yabancı Resmi Belgelerin Tasdiki Mecburiyetinin Kaldırılmasına Dair Sözleşme (5 Ekim 1961 – Lahey)”ye taraf olan ülkeler için geçerlidir. Sözleşmeye taraf olmayan ülkeler için diğer onay işlemleri yapılmalıdır.

Yürüttüğümüz tüm süreçlerde uygun maliyetli, hızlı ve zamanında teslimat yapabilmek maksadıyla uygun altyapı kullanmaya gayret gösteriyoruz. Bugüne kadar göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayıştan dolayı teşekkür ederiz. Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek güncel duyuru ve etkinliklerimizden haberdar olabilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]