Blog

Rusça Tercüme

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Rusça TercümeRusça Tercüme Bürosu

Deneyimli tercümanlarımız ve kadromuz ile Kaliteli Rusça Çeviri hizmeti sunuyoruz. Rusça Çeviri süreçlerine ihtiyaç olması halinde editör denetimi ve son okuma gibi kalite kontrol hizmetleri de eklenebilmektedir.

Rusça tercüme işlemleriniz; Üniversitelerin Mütercim Tercümanlık bölümlerden mezun olmuş, Üniversitelerin Dil Bölümlerinden mezun olmuş, Anadili Rusça olan ve %100 Rusça Eğitim veren üniversitelerde lisans, yüksek lisans veya doktorasını tamamlamış Rusça Yeminli Mütercim Tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Hemen Teklif İsteyin!
Hukuki tercüme, Tıbbi tercüme, Bilgisayar ve Bilişim Teknolojileri tercümesi, Patent tercümesi, Yapı ve inşaat tercümesi gibi alan uzmanlığı veya alan terimlerine hakimiyet gerektiren teknik tercüme işlemleri

İlgili alanda Rusça eğitim görmüş tercümanlar,
İlgili alanda faaliyet gösteren kuruluşlarda çalışmış Rusça Mütercim Tercümanlar,
İlgili alan terminolojisine hakim deneyimli Rusça Mütercim Tercümanlar tarafından tercüme edilmektedir.

Rusça Sözlü Çeviri – Rusça Tercüman

Rusça Ardıl TercümeRusça Fısıltı TercümeRusça Simültane Tercüme gibi Rusça Sözlü Çeviri ihtiyaçlarınız uzmanlık alanları Rusça Sözlü Tercüme olan Rusça Tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Noterlerde vekâlet, satış, sözleşme, vb. işlemlerinde taraflardan biri Türkçe bilmiyor ise işlemlerinizin yapılabilmesi için Rusça Sözlü Çeviriye ihtiyacınız olacaktır. Ankara Noterlikleri Rusça Tercüman ihtiyacınızı kısa süre içerisinde sağlayarak süreci sorunsuz tamamlamanıza destek olmaktayız.

Mahkemelerde taraflardan biri (müşteki, tanık, sanık, davalı, davacı, vb.) Türkçe bilmiyor ise Rusça Sözlü Tercümeye ihtiyaç duyulabilmektedir. Ankara Mahkemelerinde gerçekleşecek duruşmalara Rusça Yeminli Tercüman sağlamaktayız.

Rusça Yeminli Tercüman – Rusça Çevirmen

Nikahın kıyılabilmesi için her iki tarafın Türkçe bilmesi veya Rusça Yeminli Çevirmen bulundurulması gerekmektedir. Nikah esnasında Rusça Çeviri yapacak Yeminli Tercüman ihtiyacınızı karşılamaktayız.

GörüşmeToplantıSeminerKonferans ve Eğitimlerde Rusça Simültane ÇeviriRusça Ardıl ÇeviriRusça Fısıltı Çeviri ihtiyaçlarınız profesyonel Rusça Tercümanlarımız ile karşılanmaktadır.

Simültane Tercüme Ekipmanları ve Teknik Destek Ekibimiz ile Eşzamanlı Sözlü Tercüme ortamının hazırlanması ve etkinlik esnasında çıkabilecek sorunlara anında müdahale sağlanabilmektedir.

Rusça Türkçe Tercüme – Türkçe Rusça Çeviri

Rusça Türkçe çeviri ve Türkçe Rusça çeviri yapılan belgelerinizin Ankara’da Noter Onay, Apostil Onay, Konsolosluk Onay veya ilgili Bakanlık Onay işlemleri Turkey Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından adınıza ücretsiz olarak yürütülebilir.

Yeminli Tercüman Onaylı, Noter Onaylı Rusça TercümeApostil Onaylı, Konsolosluk Onaylı Rusça Tercüme veya ilgili Bakanlık Onaylı tercüme edilmiş belge ve dokümanlarınız kurye, kargo veya posta ile firmanıza teslim edilebilir.

Ankara Rusça Çeviri ve Ankara Rusça Tercüman ihtiyaçlarınız için 7 / 24 iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli Rusça Tercümanlarımız ile kaliteli ve Ucuz Rusça Tercüme hizmeti verebiliyoruz.

Turkey Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından Ankara dışına da hizmet verilmektedir. Tercüme edilmiş onaylı belgeleriniz İstanbul, İzmir, Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin ve Dünyanın her yerine kargo veya posta gönderilebilir.

Rusça Editör Denetimi; Rusça Tercüman tarafından Rusça Çevirisi tamamlanan metin; anadili Rusça olan veya Rusça Tercüme uzmanlaşmış ve editörlük deneyimi olan editörlerimiz ile denetlenebilmektedir.

Noter Onaylı Rusça Tercüme

Tüm belgelerinizin Rusça Noter Onaylı Yeminli Tercümelerini yapmaktayız. Deneyimli tercüman kadromuz tarafından tercümesi yapılan belgelerinizin Rusça Noter Onay İşlemleri Kızılay – Ankara noterlerinde yapılmaktadır. Kızılay Noter Onaylı Rusça Tercüme işlemleriniz için ister Karanfil Sokaktaki ofisimizi ziyaret edin isterseniz evrak alışverişini kargo yada elektronik ortamdan yapalım.

Yurt dışında gerekli işlemleri görecek olarak tercüme evraklarının uluslararası geçerlilik kazanması amacıyla apostil onaylarının yapılması zorunludur. Bu sebeple tüm apostil süreçlerinin takibi ve sonuçlandırılması tarafımızdan yapılmaktadır. Apostil Onay süreci “Yabancı Resmi Belgelerin Tasdiki Mecburiyetinin Kaldırılmasına Dair Sözleşme (5 Ekim 1961 – Lahey)”ye taraf olan ülkeler için geçerlidir. Sözleşmeye taraf olmayan ülkeler için diğer onay işlemleri yapılmalıdır.

Rusça Tercüme Fiyatları – Rusça Yeminli Tercüme Ücretleri

Rusça tercüme hizmetlerimiz ile çeviri süreci hızla tamamlanmakta. Rusça tercüme fiyatlarımız makul seviyededir ve yeminli tercüme hizmetlerimizle de güvenli bir şekilde çeviriler yapılabilir. İş ortaklarımız ve müşterilerimizle olan bağlantımızın kalitesi, hızlı ve doğru hizmet anlayışımız ile birleşerek sizlere en iyi hizmeti sunarız.

Yürüttüğümüz tüm süreçlerde uygun maliyetli, hızlı ve zamanında teslimat yapabilmek maksadıyla uygun altyapı kullanmaya gayret gösteriyoruz. Bugüne kadar göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayıştan dolayı teşekkür ederiz. Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek güncel duyuru ve etkinliklerimizden haberdar olabilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]