Blog

İtalyanca Tercüme

[vc_row][vc_column][vc_column_text]İtalyanca Tercümeİtalyanca Tercüme Bürosu

İtalyanca tercüme işlemleriniz; Üniversitelerin Mütercim Tercümanlık bölümlerden mezun olmuş, Üniversitelerin Dil Bölümlerinden mezun olmuş, Anadili İtalyanca olan ve %100 İtalyanca Eğitim veren üniversitelerde lisans, yüksek lisans veya doktorasını tamamlamış İtalyanca Yeminli Mütercim Tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Hemen Teklif İsteyin!

Hukuki tercüme, Tıbbi tercüme, Bilgisayar ve Bilişim Teknolojileri tercümesi, Patent tercümesi, Yapı ve inşaat tercümesi gibi alan uzmanlığı veya alan terimlerine hakimiyet gerektiren teknik tercüme işlemleri,

İlgili alanda İtalyanca eğitim görmüş tercümanlar,

İlgili alanda faaliyet gösteren kuruluşlarda çalışmış İtalyanca Mütercim Tercümanlar,

İlgili alan terminolojisine hakim deneyimli İtalyanca Mütercim Tercümanlar tarafından tercüme edilmektedir.

İtalyanca Türkçe Çeviri – Türkçe İtalyanca Tercüme

İtalyanca Türkçe çeviri ve Türkçe İtalyanca çeviri yapılan belgelerinizin Ankara’da Noter Onay, Apostil Onay, Konsolosluk Onay veya ilgili Bakanlık Onay işlemleri Turkey Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından adınıza ücretsiz olarak yürütülebilir.

İtalyanca Tercüman – İtalyanca Yeminli Tercüme

Yeminli Tercüman Onaylı, Noter Onaylı İtalyanca TercümeApostil Onaylı, Konsolosluk Onaylı İtalyanca Tercüme veya ilgili Bakanlık Onaylı tercüme edilmiş belge ve dokümanlarınız kurye,kargo veya posta ile firmanıza teslim edilebilir.

Turkey Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından Ankara dışına da hizmet verilmektedir. Tercüme edilmiş onaylı belgeleriniz İstanbul, İzmir, Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin ve Dünyanın her yerine kargo veya posta gönderilebilir.

İtalyanca Noter Onaylı Tercüme

Tüm belgelerinizin İtalyanca Noter Onaylı Yeminli Tercümelerini yapmaktayız. Deneyimli tercüman kadromuz tarafından tercümesi yapılan belgelerinizin İtalyanca Noter Onay İşlemleri Kızılay – Ankara noterlerinde yapılmaktadır. Kızılay Noter Onaylı İtalyanca Tercüme işlemleriniz için ister Meşrutiyet caddesindeki ofisimizi ziyaret edin isterseniz evrak alışverişini kargo yada elektronik ortamdan yapalım.

Yurt dışında gerekli işlemleri görecek olarak tercüme evraklarının uluslararası geçerlilik kazanması amacıyla apostil onaylarının yapılması zorunludur. Bu sebeple tüm apostil süreçlerinin takibi ve sonuçlandırılması tarafımızdan yapılmaktadır. Apostil Onay süreci “Yabancı Resmi Belgelerin Tasdiki Mecburiyetinin Kaldırılmasına Dair Sözleşme (5 Ekim 1961 – Lahey)”ye taraf olan ülkeler için geçerlidir. Sözleşmeye taraf olmayan ülkeler için diğer onay işlemleri yapılmalıdır.

İtalyanca Tercüme Fiyatları – İtalyanca Yeminli Tercüman

İtalyanca tercüme fiyatları konusunda değişiklikler belgede bulunan metnin karakter yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir. Eğer yeminli tercüme işlemi gerçekleştirilecek ise İtalyanca yeminli tercüman aracılığı ille belgenin çeviriye tabi tutulması gerekir. Burada da fiyatlar değişiklik göstermektedir. Teklif almak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Yürüttüğümüz tüm süreçlerde uygun maliyetli, hızlı ve zamanında teslimat yapabilmek maksadıyla uygun altyapı kullanmaya gayret gösteriyoruz. Bugüne kadar göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayıştan dolayı teşekkür ederiz. Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek güncel duyuru ve etkinliklerimizden haberdar olabilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]