Blog

Formül B Tercüme

formulb

[vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1684756444727{margin-bottom: 30px !important;}”]

Formül B Tercüme – Evlenme Belgesi Çeviri

[/vc_column_text][vc_column_text]

Form B nedir? Formül B Nereden ve Nasıl Alınır? Formül B Tercüme Hizmeti Ne zaman gerekir?

Formül B TercümeForm B, (Formül B) Uluslararası Evlenme Kayıt Örneği‘dir. Nüfus Müdürlükleri tarafından “Evlenme Belgesi” olarak anılmaktadır. Formül-B (Evlenme Belgesi) Yabancı makamlara verilmek üzere düzenlenen, evlenme tescil bilgilerini gösterir, çok dilli bir belgedir. Kişinin kimliğini kanıtlayan resmi bir belge ile şahsen başvurması gerekmektedir. Formül B Tercüme hizmeti için şimdi müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz.

Formül B belgesi yurtiçinde; İl yada İlçe Nüfus Müdürlüklerinden, yurtdışında Konsolosluk yada Büyükelçiliklerden temin edilir. Evlenme belgesinin uluslararası geçerlilik kazanabilmesi için genellikle apostil onaylı olarak talep edilmektedir. Yurtiçinde; Kaymakamlık yada Valiliklerden, yurtdışında ilgili yetkili makamlarda Apostil Onayı yaptırabilirsiniz.

Formül B belgesi çok dilli olarak düzenlenir ve genellikle düzenlendiği dillerden biri resmi dili olan ülkelerde kabul edilir. Belgeyi talep eden kuruma noter onaylı tercüme isteyip istemediğini sormanızda fayda olacaktır.

Formül B noter onaylı tercüme işlemlerini ve apostil onay aşamalarını adınıza yürütebiliriz.

 

Formül B Belgenizi whatsapp, eposta, elden veya kargo ile tarafımıza ulaştırmanız durumunda tecrübeli ekibimizle tüm tercüme ve onay süreçlerinde hizmet vermeye hazır durumdayız. Bulunduğunuz şehirden bağımsız olarak, dünyanın neresinde olursanız olun, Kızılay / Ankara’dan çözümler üretmekteyiz. İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça ve Arapça başta olmak üzere tüm dillerde yeminli ve noter onaylı tercüme hizmetleri sunuyoruz.

Formül B Çeviri Fiyatları

Form-B – Evlenme Belgesi Tercüme fiyatları, belgenizin karakter hacmine, kaynak ve hedef diline göre değişiklik göstermektedir. Bununla birlikte belgenizi sunacağını kurumun noter onayı da istemesi fiyatlarda değişikliğe sebep olmaktadır. Müşteri temsilcimizi şimdi arayarak tüm çeviri süreçleri ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Belgenizi ibraz edeceğiniz kurumdan noter onayı gerekip gerekmediğine dair net bilgi almanız maliyet açısından faydalı olacaktır çünkü noter onay süreçleri, tercüme süreçlerine kıyasla oldukça maliyetli süreçlerdir. Bütçe dostu bir çeviri hizmeti için müşteri temsilcimiz hazır.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]