Blog

Dışişleri Onaylı Tercüme

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Her türlü belgenin tercüme ve dışişleri onaylı tercüme işlemlerini sizin adınıza gerçekleştiren en güvenilir adres için iletişime geçin.

Dışişleri Onaylı TercümeHer dilde tercüme ve dışişleri onayı hizmeti, alanında yetkinlik kazanmış tercüman ve süreç takip uzmanlarından oluşan profesyonel ekibimiz tarafından veriliyor. Hatasız ve usulüne uygun olarak tercüme edilen belgelerinizin dışişleri tasdik işlemlerini de gerçekleştiriyor ve tarafınıza en kısa sürede teslim ediyoruz.

Başta İngilizce, Fransızca, Almanca, Rusça ve Arapça olmak üzere onlarca farklı dilde yeminli ve noter onaylı tercüme hizmeti veren Ankara Tercüme Bürosu, dışişleri onayı alma sürecini de sizin adınıza yürütüyor. Dışişleri onaylı tercüme edilmesini talep ettiğiniz evrakları bize elden, posta yoluyla ya da mail, whatsapp gibi internet araçlarını kullanarak ulaştırdığınızda, istenilen işlemleri en kısa sürede, en doğru biçimde tamamlayarak belgelerinizi aynı yollarla size teslim ediyoruz. Sürece dair daha ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçin.

Dışişleri Onaylı Tercüme Nedir? Ne zaman Gerekir?

Bazı resmi işlemler için belgelerinizin dışişleri onaylı tercüme edilmiş olması beklenebilir. Bunun için elinizdeki evrakın önce yeminli tercüme işleminden geçmiş olması, yeminli tercümesi tamamlanan belgen için noter onayı alınması, kaymakamlık ya da valilikten apostil onayı temin edilmesi ve son olarak da dışişleri onayı yapılması gerekir. Tüm bu işlemler titiz ve dikkatli bir çalışma sürecine ihtiyaç duyar. Bazı resmi kurum be kuruluşlar dışişleri onaylı tercüme talebinde bulunabilir. Belgeleriniz için yeminli ve noter onaylı çeviri işlemi gerçekleştirilmiş olması yeterli gelmez ve geçerlilik için özellikle dışişleri onayı istenir. Başvuruda bulunacağınız ve belgeyi teslim edeceğiniz resmi kurumun Dışişleri tasdiki isteyip istemediğini net bir biçimde öğrendikten sonra profesyonel bir ekipten destek alabilir, işlemlerinizin daha hızlı ve hatasız tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Dışişleri onaylı tercümeyi farklı kurum ve kuruluşlar talep edebilir. Belgenizin yeminli ve noter onaylı tercümesi tercüme bürosunda, apostil onayı işlemleri kaymakamlıkta ve dışişleri onay işlemleri de Dışişleri Bakanlığı’nda gerçekleştirilir.  Arzu ettiğiniz takdirde, dışişleri onaylı tercümesi talep edilen evraklarınızı, Turkey Tercüme Bürosu olarak bize teslim edebilir, tüm süreçlerin tam, eksiksiz ve zamanında tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Alanında kendini kanıtlamış uzman kadromuz her türlü tercüme ve tasdik ihtiyacınızı olması gereken şekilde, hızlı ve güvenilir hizmet anlayışı ve titiz çalışma prensibiyle karşılamaktadır.

Dışişleri Onaylı Tercüme Fiyatları Ne Kadar? İşlemler Ne Kadar Sürer?

Dışişleri onaylı tercüme fiyatı, elinizdeki belgenin farklı özelliklerine ve belli başlı kriterlere göre değişiklik gösterebilir. Ücret belirlenirken dil, karakter sayısı, belge adedi, içerik, süre gibi çok sayıda unsur hesaba katılır. Detaylı ücret bilgisi ve sormak istediğiniz diğer her şey için bizimle hemen iletişime geçin. Talep ettiğiniz hizmetin dikkatli ve titiz bir çalışmayla, en süratli biçimde size sağlanacağından emin olabilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]