Blog

Almanca Tercüme

[vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1684233450769{margin-bottom: 50px !important;}”]

Yeminli Almanca Tercüman

Almanca tercüme işlemleriniz; Üniversitelerin Mütercim Tercümanlık bölümlerden mezun olmuş, Üniversitelerin Dil Bölümlerinden mezun olmuş, Anadili Almanca olan ve %100 Almanca Eğitim veren üniversitelerde lisans, yüksek lisans veya doktorasını tamamlamış Almanca Yeminli Mütercim Tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Hemen Teklif İsteyin!

[/vc_column_text][vc_column_text]

Almanca Tercüme Bürosu

[/vc_column_text][vc_column_text]Almanca TercümeHukuki tercüme, Tıbbi tercüme, Bilgisayar ve Bilişim Teknolojileri tercümesi, Patent tercümesi, Yapı ve inşaat tercümesi gibi alan uzmanlığı veya alan terimlerine hakimiyet gerektiren teknik tercüme işlemleri
İlgili alanda Almanca eğitim görmüş tercümanlar,
İlgili alanda faaliyet gösteren kuruluşlarda çalışmış Almanca Mütercim Tercümanlar,
İlgili alan terminolojisine hakim deneyimli Almanca Mütercim Tercümanlar tarafından tercüme edilmektedir.

Almanca Türkçe çeviri ve Türkçe Almanca çeviri yapılan belgelerinizin Ankara’da Noter Onay, Apostil Onay, Konsolosluk Onay veya ilgili Bakanlık Onay işlemleri Turkey Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından adınıza ücretsiz olarak yürütülebilir.[/vc_column_text][vc_column_text]

Noter Onaylı Almanca Tercüme

Yeminli Tercüman Onaylı, Noter Onaylı Almanca Tercüme, Apostil Onaylı, Konsolosluk Onaylı Almanca Tercüme veya ilgili Bakanlık Onaylı tercüme edilmiş belge ve dokümanlarınız kurye,kargo veya posta ile firmanıza teslim edilebilir.

Turkey Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından Ankara dışına da hizmet verilmektedir. Tercüme edilmiş onaylı belgeleriniz İstanbul, İzmir, Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin ve Dünyanın her yerine kargo veya posta gönderilebilir.

Tüm belgelerinizin Almanca Noter Onaylı Yeminli Tercümelerini yapmaktayız. Deneyimli tercüman kadromuz tarafından tercümesi yapılan belgelerinizin Almanca Noter Onay İşlemleri Kızılay – Ankara noterlerinde yapılmaktadır. Kızılay Noter Onaylı Almanca Tercüme işlemleriniz için ister Karanfil Sokaktaki ofisimizi ziyaret edin isterseniz evrak alışverişini kargo yada elektronik ortamdan yapalım.

Yurt dışında gerekli işlemleri görecek olarak tercüme evraklarının uluslararası geçerlilik kazanması amacıyla apostil onaylarının yapılması zorunludur. Bu sebeple tüm apostil süreçlerinin takibi ve sonuçlandırılması tarafımızdan yapılmaktadır. Apostil Onay süreci “Yabancı Resmi Belgelerin Tasdiki Mecburiyetinin Kaldırılmasına Dair Sözleşme (5 Ekim 1961 – Lahey)”ye taraf olan ülkeler için geçerlidir. Sözleşmeye taraf olmayan ülkeler için diğer onay işlemleri yapılmalıdır.

Almanca Tercüme Fiyatları

Tercüme işlemi yaptırmak istediğiniz hedef dil için Almanca tercüme fiyatları hakkında bilgi ve teklifi müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile alabilirsiniz. WhatsApp veya e-Posta aracılığı ile bizimle iletişime geçerek belgelerinizi gönderip anında fiyat teklifi alabilirisiniz.

Yürüttüğümüz tüm süreçlerde uygun maliyetli, hızlı ve zamanında teslimat yapabilmek maksadıyla uygun altyapı kullanmaya gayret gösteriyoruz. Bugüne kadar göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayıştan dolayı teşekkür ederiz. Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek güncel duyuru ve etkinliklerimizden haberdar olabilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]