Blog

İspanyolca Tercüme

[vc_row][vc_column][vc_column_text]İspanyolca Tercümeİspanyolca Tercüme Bürosu

İspanyolca tercüme işlemleriniz; Üniversitelerin Mütercim Tercümanlık bölümlerden mezun olmuş, Üniversitelerin Dil Bölümlerinden mezun olmuş, Anadili İspanyolca olan ve %100 İspanyolca Eğitim veren üniversitelerde lisans, yüksek lisans veya doktorasını tamamlamış İspanyolca Yeminli Mütercim Tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Hemen Teklif İsteyin!

Hukuki tercüme, Tıbbi tercüme, Bilgisayar ve Bilişim Teknolojileri tercümesi, Patent tercümesi, Yapı ve inşaat tercümesi gibi alan uzmanlığı veya alan terimlerine hakimiyet gerektiren teknik tercüme işlemleri

İlgili alanda İspanyolca eğitim görmüş tercümanlar,
İlgili alanda faaliyet gösteren kuruluşlarda çalışmış İspanyolca Mütercim Tercümanlar,
İlgili alan terminolojisine hakim deneyimli İspanyolca Mütercim Tercümanlar tarafından tercüme edilmektedir.

İspanyolca Türkçe Tercüman – Türkçe İspanyolca Çeviri

İspanyolca Türkçe çeviri ve Türkçe İspanyolca çeviri yapılan belgelerinizin Ankara’da Noter Onay, Apostil Onay, Konsolosluk Onay veya ilgili Bakanlık Onay işlemleri Onat Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından adınıza ücretsiz olarak yürütülebilir.

İspanyolca Noter Onaylı Tercüme

Yeminli Tercüman Onaylı, Noter Onaylı İspanyolca Tercüme, Apostil Onaylı, Konsolosluk Onaylı İspanyolca Tercüme veya ilgili Bakanlık Onaylı tercüme edilmiş belge ve dokümanlarınız kurye,kargo veya posta ile firmanıza teslim edilebilir.

Onat Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından Ankara dışına da hizmet verilmektedir. Tercüme edilmiş onaylı belgeleriniz İstanbul, İzmir, Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin ve Dünyanın her yerine kargo veya posta gönderilebilir.

İspanyolca Yeminli Tercüman – İspanyolca Yeminli Tercüme

Tüm belgelerinizin İspanyolca Noter Onaylı Yeminli Tercümelerini yapmaktayız. Deneyimli tercüman kadromuz tarafından tercümesi yapılan belgelerinizin İspanyolca Noter Onay İşlemleri Kızılay – Ankara noterlerinde yapılmaktadır. Kızılay Noter Onaylı İspanyolca Tercüme işlemleriniz için ister Karanfil Sokaktaki ofisimizi ziyaret edin isterseniz evrak alışverişini kargo yada elektronik ortamdan yapalım.

Yurt dışında gerekli işlemleri görecek olarak tercüme evraklarının uluslararası geçerlilik kazanması amacıyla apostil onaylarının yapılması zorunludur. Bu sebeple tüm apostil süreçlerinin takibi ve sonuçlandırılması tarafımızdan yapılmaktadır. Apostil Onay süreci “Yabancı Resmi Belgelerin Tasdiki Mecburiyetinin Kaldırılmasına Dair Sözleşme (5 Ekim 1961 – Lahey)”ye taraf olan ülkeler için geçerlidir. Sözleşmeye taraf olmayan ülkeler için diğer onay işlemleri yapılmalıdır.

İspanyolca Tercüme Fiyatları – İspanyolca Yeminli Tercüme Ücretleri

İspanyolca yeminli tercümanlar, belgelerinizi ve diğer önemli evraklarınızı resmi olarak tercüme etmeniz için gereklidir. İspanyolca yeminli tercüme fiyatları, tercüme edilmesi gereken belgenin boyutuna, içeriğine ve hızına göre değişebilir. Ayrıca, yeminli tercümanların uzmanlık alanı da fiyatı etkileyebilir. İspanyolca tercüme fiyatları ise yeminli olmayan tercümanlar tarafından yapılan tercümeler için geçerlidir ve genellikle daha uygun fiyatlıdır.

Yürüttüğümüz tüm süreçlerde uygun maliyetli, hızlı ve zamanında teslimat yapabilmek maksadıyla uygun altyapı kullanmaya gayret gösteriyoruz. Bugüne kadar göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayıştan dolayı teşekkür ederiz. Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek güncel duyuru ve etkinliklerimizden haberdar olabilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]