İngilizce Tercüman

İngilizce Tercüman

Türkey Tercüme İngilizce Tercüme hizmeti ile Ankara merkezli, tüm dillerde üst düzey tercüme hizmetleri sunar. Doğru ve hızlı dil çözümleri için bize ulaşın

Belgelerinizi; elektronik posta, whatsapp tercüme hattı, canlı destek sistemi, iletişim formu yada kargo vasıtasıyla gönderin, müşteri danışmanlarımız kısa süre içerisinde ingilizce tercüme için bilgi ve fiyat teklifi sunsun.

Hizmet süreçlerimiz; kalite, bilgi güvenliği, gizlilik ve uluslararası çeviri standartları gözetilerek işletilmektedir. Türkiye’nin dört bir yanında bulunan noter onaylı ve yeminli ingilizce tercüman kadromuzla, yazılı ve sözlü tercüme ihtiyaçlarınızı kısa sürede karşılıyoruz. Süreç Yöneticilerimiz, acil ingilizce tercüme taleplerinize, alanlarında uzman personelimiz arasında paylaşım yaparak zamanında yanıt verir.

İngilizce Yeminli Tercüme – İngilizce Yeminli Tercüman

Toplantı, Seminer, Konferans ve Eğitimleriniz için gerekli; ardıl, fısıltı yada simultane ingilizce tercüman ihtiyaçlarınızı, hizmet öncesi ve sonrası 7/24 destek anlayışı ve deneyimli teknik personelimizle karşılıyoruz. Bununla birlikte Noterlerde gerçekleşen vekâlet, satış, sözleşme, vb. işlemlerde taraflardan biri Türkçe bilmiyor ise işlemlerinizin yapılabilmesi için ingilizce sözlü tercümeye ihtiyacınız olacaktır. Müşteri danışmanlarımız, hem bürokratik hem de çeviri ile ilgili süreçler hakkında bilgi paylaşmak için hazır. Hemen Teklif İsteyin!

İngilizce Türkçe Tercüman

İngilizce Türkçe çeviri veya Türkçe İngilizce tercüme yapılan evraklarınızın Ankara’daki Noter Onayı, Apostil Onayı, Konsolosluk Onayı veya Dışişleri Bakanlık Onayı işlemlerini sizin adınıza takip edebiliriz.

Ankara dışındaysanız gerekli tüm bürokratik süreçleri, ihtiyaç olması durumunda vekalet alarak tamamlıyoruz.

İngilizce Çeviri Fiyatları – İngilizce Tercüme Ücretleri

İngilizce tercüme fiyatları, tercüme edilecek belgenin karakter hacmine, konusuna, teslim şekline, süresine ve onay durumuna göre değişiklik arzetmektedir. Belgelerinizi ve taleplerinizi tarafımıza ulaştırdığınızda kısa süre içerisinde ingilizce çeviri fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Profesyonel ve kurumsal bir yapı içerisinde tamamlanan tercümeleriniz, editörlerimiz tarafından kontrol edilmekte, gerekli görülmesi durumlarda son okuma işlemlerine tabi tutulmaktadır.

İngilizce Tercüman

İngilizce Tercüman

İngilizce Çevirmen – İngilizce Yeminli Çeviri

Yurt dışında işlem görecek tercüme evraklarının uluslararası geçerlilik kazanması maksadıyla apostil onayı yapılması gerekmektedir.  Tüm apostil tasdik süreçlerinin takibi ve sonuçlandırılması Operasyon Personelimiz tarafından yürütülmektedir. Apostil Onay Süreci “Yabancı Resmi Belgelerin Tasdiki Mecburiyetinin Kaldırılmasına Dair Sözleşme (5 Ekim 1961 – Lahey)“e taraf olan ülkeler için geçerlidir. Sözleşmeye taraf olmayan ülkeler için diğer (Bakanlık, Konsolosluk, Noter) onay işlemleri yapılmalıdır.

Kızılay – Ankara İngilizce Tercüman

Kızılay, Ankara’da bulunan Merkez Ofisimizden, Türkiye’nin her yerine noter onaylı ve yeminli ingilizce çeviri hizmeti sunuyoruz. Pasaport, ehliyet, evlenme belgesi ve doğum belgesi gibi uluslararası standartları olan belgelerinizin yerel dilleri ne olursa olsun, orjinal belge üzerinde ingilizcelerinin de bulunması durumunda, sadece ingilizce tercümeye tabi tutulmaları yeterlidir.