Blog

Fransızca Tercüme

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Fransızca TercümeFransızca tercüme işlemleriniz; Üniversitelerin Mütercim Tercümanlık bölümlerden mezun olmuş,
Üniversitelerin Dil Bölümlerinden mezun olmuş,
Anadili Fransızca olan ve %100 Fransızca Eğitim veren üniversitelerde lisans, yüksek lisans veya doktorasını tamamlamış Fransızca Yeminli Mütercim Tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Hemen Teklif İsteyin!

Hukuki tercüme, Tıbbi tercüme, Bilgisayar ve Bilişim Teknolojileri tercümesi, Patent tercümesi, Yapı ve inşaat tercümesi gibi alan uzmanlığı veya alan terimlerine hakimiyet gerektiren teknik tercüme işlemleri

İlgili alanda Fransızca eğitim görmüş tercümanlar,
İlgili alanda faaliyet gösteren kuruluşlarda çalışmış Fransızca Mütercim Tercümanlar,
İlgili alan terminolojisine hakim deneyimli Fransızca Mütercim Tercümanlar tarafından tercüme edilmektedir.

Fransızca Türkçe Tercüman

Fransızca Türkçe çeviri ve Türkçe Fransızca çeviri yapılan belgelerinizin Ankara’da Noter Onay, Apostil Onay, Konsolosluk Onay veya ilgili Bakanlık Onay işlemleri Turkey Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından adınıza ücretsiz olarak yürütülebilir.

Fransızca Yeminli Tercüman

Yeminli Tercüman Onaylı, Noter Onaylı Fransızca Tercüme, Apostil Onaylı, Konsolosluk Onaylı Fransızca Tercüme veya ilgili Bakanlık Onaylı tercüme edilmiş belge ve dokümanlarınız kurye,kargo veya posta ile firmanıza teslim edilebilir.

Turkey Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından Ankara dışına da hizmet verilmektedir. Tercüme edilmiş onaylı belgeleriniz İstanbul, İzmir, Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin ve Dünyanın her yerine kargo veya posta gönderilebilir.

Noter Onaylı Fransızca Tercüme

Tüm belgelerinizin Fransızca Noter Onaylı Yeminli Tercümelerini yapmaktayız. Deneyimli tercüman kadromuz tarafından tercümesi yapılan belgelerinizin Fransızca Noter Onay İşlemleri Kızılay – Ankara noterlerinde yapılmaktadır. Kızılay Noter Onaylı Fransızca Tercüme işlemleriniz için ister Meşrutiyet caddesindeki ofisimizi ziyaret edin isterseniz evrak alışverişini kargo yada elektronik ortamdan yapalım.

Yurt dışında gerekli işlemleri görecek olarak tercüme evraklarının uluslararası geçerlilik kazanması amacıyla apostil onaylarının yapılması zorunludur. Bu sebeple tüm apostil süreçlerinin takibi ve sonuçlandırılması tarafımızdan yapılmaktadır. Apostil Onay süreci “Yabancı Resmi Belgelerin Tasdiki Mecburiyetinin Kaldırılmasına Dair Sözleşme (5 Ekim 1961 – Lahey)”ye taraf olan ülkeler için geçerlidir. Sözleşmeye taraf olmayan ülkeler için diğer onay işlemleri yapılmalıdır.

Fransızca Tercüme Fiyatları – Fransızca Yeminli Çeviri Ücretleri

Belgenizin dilinden tercüme işlemi gerçekleştirmek istediğiniz dil için fiyatlar değişiklik göstermektedir. Fransızca yeminli tercüme fiyatları hakkında detaylı ve anlık fiyat teklifi almak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek, whatsApp ve e-Posta aracılığı ile belgelerinizi gönderebilirsiniz.

Yürüttüğümüz tüm süreçlerde uygun maliyetli, hızlı ve zamanında teslimat yapabilmek maksadıyla uygun altyapı kullanmaya gayret gösteriyoruz. Bugüne kadar göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayıştan dolayı teşekkür ederiz. Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek güncel duyuru ve etkinliklerimizden haberdar olabilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]